GSM +905327601620
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

YASİN GROUP 1985 yılında Muş'da demir doğrama atölyesi ile başlayıp faaliyetlerine teknolojinin gelişmesi ile beraber Yapı Zemin, Taşocağı, Harfiyat, Üstyapı, Altyapı, İnşaat, Otomotiv, Akaryakıt, Gıda, Turizm, Pvc, Ahşap, Aliminyum, Demir, Aksesuar ve Pvc bayilikleri ile her geçen gün bünyesine yenilikler katarak ülke genelinde büyüyüp gelişmeye devam eden YASİN GROUP ailesi olarak yenilikçi, kalite, güven ve müşteri mennuniyetini temel ilke alarak inşaat yapsat işlerine yepyeni hedef ve vizyonla YASİN GROUP olarak yanınızdayız. 


Hedeflerimiz; Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı; yapmış olduğumuz projelere katma değer sağlayan, üretken ve yenilikçi yönünü kullanarak sektörde öncü ve lider konuma gelmeyi; Uzman ve deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmet ve rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerimizin tüm proje,
ihtiyaçlarında gerçek “Çözüm Ortağı” olmayı hedeflemekteyiz.


Değerlerimiz; Üretkenlik, aldığımız projelerde katma değer oluşturarak en uygun çözümü ve en yüksek verimi sağlamak.

Güvenirlilik; Müşterilerimizin sürekli destek alabilecegi güven veren bir firma olmak.

Yenilikçilik; Her işten kazandığı tecrübe ile sürekli kendini geliştirebilen yenilikçi bir firma olmaktayız.

Vizyonumuz; Müşterilerimiz tarafından ilk tercih edilen inşaat yap-sat firması olmak, müşterilerimize en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, nerede ve hangi koşulda olursa olsun, en iyi performansı göstererek tüm işlerimizi aynı yüksek kalitede tamamlamaktayız. Çalışanlarımız ile birlikte; her yeni işi yeni bir başlangıç sayarak, yeniden inceleme, çalışma ve değerlendirmeler yaparak hep daha iyiyi ve daha mükemmeli hedeflemekteyiz. İnsaat sektöründe hizmet veren firmamız çalışma politikasını, müşterilerimize özgün tasarımlar üretmek ülkede inşaat sektöründeki her türlü yeniliği takip edip müşterilerimize uygulama projeleri geliştirmek kurumsal yapısını sürekli gelişme ile bütünleştirip, bilgi ve tecrübesini hep daha iyiyi üretmek adına kullanmak müşteri memnuniyetini hep en üst düzeyde tutup fark yaratmak çalışmalarını gelişime ve yaratıcı düşünceye değer vermek ve değer katmak temelleri üzerine kurmuştur.

Misyonumuz; YASİN GROUP olarak, ülke geneli kalite standartlarında yaratıcı ve güvenilir hizmet vermeyi sunuyoruz. Kurumsal değerlerimizi benimsemiş, yüksek motivasyona sahip, dinamik, güçlü ve işine tutkuyla bağlı ekip ruhumuzu sürekli kılmayı hedefliyoruz. Dünya genelinde hizmet veren inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmayı ve yeni projelere imza atmayı hedefliyoruz.


Saygılarımla,
YASİN GROUP MÜLAZIM YASİN
Yönetim Kurulu Başkanı